× Насосы Трубопроводная арматура Фитинги для трубопроводов Отопление Канализация, дренажные системы Трубопроводные системы (под давлением) Шланги и трубы Садовые принадлежности и шланги Изоляция для трубопроводов Материалы для монтажа трубопроводов Фильтры и подготовка воды Накопительные и расширительные баки Вентиляция, теплонасосы Измерительные приборы, счетчики воды Инструменты Электротехника, тэны Акция
Приватность

Personas datu apstrādes Pārzinis un Apstrādātājs ir SIA KROS, reģ.Nr. 40003046559, adrese: Cesvaines iela 17,Rīga, LV-1073, tālrunis: 67139741

Fizisko personu datu aizsardzības likums: „Personas dati ir jebkāda  informācija,  kas  attiecas  uz  identificētu  vai identificējamu fizisko personu."Kros savas uzņēmējdarbības veikšanai un uzturēšanai, cik vien tas nepieciešams konkrētu, skaidri noteiktu un likumīgu mērķu izpildei, var iegūt un apstrādāt dažādus personas datus par sava uzņēmuma darbiniekiem, klientu un sadarbības partneru uzņēmumu darbiniekiem, klientiem kā privātpersonām, un netiešā veidā- arī par citām privātpersonām, kas ar uzņēmuma darbību tiešā veidā nav saistītas. Kros iegūstamie un apstrādājamie personas dati atkarīgi no iegūšanas mērķa un veida un var būt sekojoši: vārds, uzvārds, dzimšanas dati, personas kods, dzīvesvietas adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, bankas dati, personu apliecinošu dokumentu dati, informācija par apgādībā esošām peronām, medicīniskās komisijas apliecinājums par atbilstību veicamo amata pienākumu izpildei, video ieraksts, foto attēls, automašīnas numurs, tīmekļa vietnes apmeklētāju sīkdatnes.

Fizisku personas datu iegūšanas veidi.

Kros šādus datus iegūst: saņemot personas iesniegumu uz izsludinātu darba vakanci, slēdzot un uzturot darba attiecību līgumu, saņemot citu personu pilnvarojumus ar iekļautiem fizisko personu datiem, saņemot informāciju par pakalpojumu sniedzēja pārstāvi vai darbinieku, pasta un e-pasta komunikācijā, veicot video novērošanu Kros  teritorijā, uzturot tīmekļa vietni kros.lv, reģistrējot tīmekļa vietnes akvedukts.lv lietotājus ar plašākām piekļuves tiesībām un funkcijām, citos līdzīgos gadījumos.

Fizisko personu datu uzglabāšana un apstrāde.

Kros iegūtie personas dati tiek glabāti gan papīra formātā, gan informācijas sistēmā, Kros norādītā, drošā vietā un veidā un ar tādu uzglabāšanas termiņu, kādu paredz piemērojamie likumi un/vai norāda Kros. Piekļuve pie iegūtajiem persona datiem pieejama tikai Kros pilnvarotām personām, regulējot aplūkošanai vai apstrādei pieejamo datu apjomu. Fizisko personu datu izmantošana tiešā mārketinga nolūkiem, lai informētu par Kros jaunumiem un nosūtītu inpiduālus piedāvājumus, ir iespējama tikai gadījumos, ja ir saņemta fiziskās personas piekrišana šādas informācijas saņemšanai. 

Fizisko personu datu izpaušana.

Kros ievēro privāto personu datu konfidencialitāti. Personas datu izpaušana trešajām personām tiek pieļauta tikai gadījumos, kad tas nepieciešams uzņēmējdarbības veikšanai – līgumu slēgšanai, funkciju izpildei ar pilnvarojumu, vai citos likumīgos gadījumos. Kros neizsniedz fizisko personu datus trešajām personām gadījumos, ja tam nav likumīgs pamats, vai ja nav saņemta fiziskās personas piekrišana par savu datu nodošanu trešajai personai.

Jūsu tiesības.

Jums ir tiesības iegūt informāciju par Kros apstrādātajiem personas datiem, to ieguves un apstrādes veidu, apstrādes likumīgo pamatojumu, kā arī, par uzglabāto datu pareizību. Gadījumā, ja nepieciešama Jūsu personas datu papildināšana, labošana, dzēšana,  vai informācija par to saturu Kros sistēmā, nepieciešams Jūsu iesniegums datu apstrādes pārzinim. Pēc iesnieguma izskatīšanas tiks veiktas iesniegumā norādātītās darbības, vai nosūtīta informācija par likumīgiem ierobežojumiem, kas neļauj izpildīt kādu no iesniedzēja prasībām.

Atsaukt piekrišanu tiešā mārketinga piedāvājumiem var, nosūtot iesniegumu datu apstrādes pārzinim, vai veicot atbilstošas izmaiņas profila iestatījumos reģistrēta tīmekļa vietnes kros.lv lietotāja vidē (ja esat šajā vietnē reģistrēts lietotājs).

Tīmekļa vietne un sīkdatņu izmantošana.

Kros tīmekļa vietne akvedukts.lv izmanto sīkdatnes (nelielas teksta datnes), ko tā saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni kros.lv. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu lietotāja vārdu un iestatījumus ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes padara ērtāku regulāri apmeklējamu vietņu pārlūkošanu, savukārt vietnes uzturētājam palīdz veidot un uzturēt vietnes apmeklētības informāciju, neidentificējot konkrētu personu un neaizskarot privātuma tiesības.

Sīkdatņu iespējošana nav obligāta, lai vietne kros.lv darbotos, taču tas jums nodrošinās labāku pārlūkošanu. Plašāku informāciju par sīkdatņu atspējošanu, kontroli un dzēšanu var iegūt šeit: aboutcookies.org.

Tīmekļa vietni kros.lv var apmeklēt gan nereģistrēti lietotāji, gan reģistrēti lietotāji. Reģistrēta vai nereģistrēta lietotāja statuss nemaina sīkdatņu izmantošanas iespējas.

Sīkdatņu veidi, kādi tiek izmantoti tīmekļa vietnē kros.lv:

- sesijas sīkdatnes, kas nepieciešamas sistēmas darbībai reģistrētu lietotāju vidē. šī sīkdatne mums ļauj atcerēties, kādas preces ir pasūtījuma grozā, ar kādu lietotāja vārdu apmeklētājs ir pieteicies, apmeklējuma vēsturi (lai sistēma zinātu, kurā lapā atgriezties), un tamlīdzīgas lietas. šīs sīkdatnes tiek dzēstas, aizverot pārlūku.

- valodas sīkdatne, kurā tiek saglabāta lietotāja izvēlētā interfeisa valoda. šī sīkdatne nesatur informāciju, pēc kuras būtu iespējams identificēt apmeklētāju. Sīkdatne pārlūkā saglabājas mēnesi pēc pēdējā apmeklējuma.

- autorizācijas sīkdatne, kurā tiek saglabāta informācija par klienta identitāti. šī sīkdatne tiek izveidota tikai, ja apmeklētājs izvēlas "Saglabāt paroli". Ja sistēmā reģistrējies klients kādā brīdī lieto funkciju "Beigt" (Logout), tad šī sīkdatne tiek dzēsta. Bez apmeklējuma šī sīkdatne pārlūkā saglabājas 10 gadus (!).

Svarīgi! Neviena no šīm sīkdatnēm netiek lietota, lai uzkrātu informāciju par lietotāja apmeklējuma ieradumiem!

Informējam, ka vietnē kros.lv tiek izmantota uzņēmuma"Google Inc."Izstrādātā programma"Google Analytics”, kas arī ievieto savas sīkdatnes un izseko lietotāju. šis serviss uzlabo vietnes kros.lv efektivitāti, sniedzot informāciju par vietnes apmeklētājiem kopumā – valstis, no kurā vietne tiek apmeklēta, lietojumprogrammas, ierīces, lietotāju vecums, u.c., taču neidentificē katru atsevišķu vietnes apmeklētāju. No vietnes kros.lv netiek nosūtīti nekādi papildus identificējami dati izņemot tos, ko"Google Analytics"sūta pats automātiski. Aicinām iepazīties arī ar Google konfidencialitātes politiku.   Jūs variet atteikties no"Google Analytics"veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un instalējot pārlūkprogrammas papildrīku.

Reģistrējoties tīmekļa vietnē kros.lv, sistēma saglabā jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru, kā arī nepieciešamo informāciju par jūsu pārstāvēto uzņēmumu. Informācija par dzimšanas dienas datumu nav obligāta. Obligāti iesniedzamā informācija nepieciešama jūsu autorizācijai reģistrēta lietotāja vidē, sasaistei ar pārstāvēto uzņēmumu un operatīvai saziņai turpmākā sadarbības laikā. Dzimšanas dienas datu uzrādīšana ļauj vietnei kros.lv sveikt jūs dzimšanas dienā reģistrēto lietotāju vidē. Veicot reģistrāciju, iespējams apstiprināt/neapstiprināt tiešā mārketinga sūtījumu saņemšanu uz norādīto e-pasta adresi. Gan dzimšanas dienas datuma, gan tiešā marketinga iestatījumu maiņu pēc tam iespējams veikt reģistrētā lietotāja vidē, uzstādījumu sadaļā. Atteikums no tiešā marketinga sūtījumu saņemšanas nav attiecināms uz e-pasta sūtījumu saņemšanu, kas sasitīti ar uzņēmējdarbības veikšanu Kros un jūsu pārstāvētā uzņēmuma starpā – pasūtījuma apstiprinājumu saņemšana, informācija par būtiskām izmaiņām sistēmas darbībā u.c.

Pēc pirmreizējās reģistrācijas uz norādīto e-pasta adresi tiek izsūtīta sākotnējā lietotāja parole. Reģistrētajam lietotājam pēc pirmreizējās pieslēgšanās sākotnēji piešķirtā parole jānomaina uz drošu, tikai reģistrētajam lietotājam zināmu ikdienā lietojamu pieslēgšanās paroli. Kros nesaglabā informāciju par parolēm, tās nozaudēšanas gadījumā nepieciešams rakstisks pieprasījums jaunai pirmreizējai lietotāja parolei.

Reģistrēta lietotāja dzēšana. Iespējama 4 gadījumos – pēc paša lietotāja rakstiska pieprasījuma, pēc pārstāvētā uzņēmuma vadības rakstiska pieprasījuma, kā arī gadījumā, ja tiek pārtraukts sadarbības līgums ar pārstāvēto uzņēmumu gadījumā, ja sistēma konstatē ilgstošu lietošanas pārtraukumu (nosaka Kros iekšējie noteikumi). šādā gadījumā tiek dzēsti visi fiziskās personas dati, kas tika uzglabāti reģistrācijai tīmekļa vietnē akvedukts.lv.

Kros Tīmekļa vietnēs var būt saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm. Kros neuzņemas atbildību par šajās saitēs norādīto trešo pušu tīmekļa vietņu privātuma politiku, jo tā var atšķirties no Kros norādītājām saistībām attiecībā uz personas datu apstrādes praksi un konfidencialitāti.


0 | 0 EUR

Акции