× Насосы Трубопроводная арматура Фитинги для трубопроводов Отопление Канализация, дренажные системы Трубопроводные системы (под давлением) Шланги и трубы Садовые принадлежности и шланги Изоляция для трубопроводов Материалы для монтажа трубопроводов Фильтры и подготовка воды Накопительные и расширительные баки Измерительные приборы, счетчики воды Инструменты Электротехника, тэны Акция
О нас
 • SIA “Kros” dibināta 1991.gadā kā tirdzniecības uzņēmums, kas nodarbojas ar mašīnbūves un elektrotehniskās produkcijas tirdzniecību. Pircējiem tika piedāvātas sūkņu iekārtas, cauruļvadu armatūra un elektrotehniskā produkcija. Šobrīd ir ievērojami paplašināts piedāvājamās produkcijas klāsts, izveidota veiksmīga sadarbība ar ražotājiem Eiropas valstīs, Ķīnā, Taivānā, Turcijā un Baltkrievijā. Atvērts tirdzniecības centrs un servisa centrs.

  Uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašā klāstā augstas kvalitātes dažāda veida produkciju par konkurētspējīgām cenām, kā arī garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Noliktavā ir pieejams plašs preču klāsts. Ir iespējams, atbilstoši klienta vēlmēm, pasūtīt nestandarta produkciju.

  Izmantojot mūsu piedāvāto produkciju, ir veikta naftas tranzīta terminālu būvniecība, rekonstrukcija Latvijā, Igaunijā, Krievijā un Ukrainā. Tāpat mūsu uzņēmums nodrošina iekārtu piegādi ūdensapgādes un energosistēmu objektiem, pilsētas siltumtīkliem.

  Šobrīd uzņēmuma galvenie darbības virzieni: sūkņu produkcijas, apkures cauruļvadu armatūras, ūdensapgādes un kanalizācijas, kā arī plaša elektrotehniskās produkcijas klāsta (dzinēji, tēni, lampas, gaismekļi, zemsprieguma produkcija, elektroiekārtas), kabeļu izstrādājumu tirdzniecība iekšējā un ārējā tirgū.

 • SIA "KROS"
  Rīga, Cesvaines iela 17
  LV-1073

  Vienotais reg. Nr. LV40003046559

  Tālrunis: +371 67139741
  Fakss: +371 67138252
  E-pasts: info@kros.lv

  Norēķinu rekvizīti:
  Banka: AS SEB Banka
  Kods: UNLALV2X
  Konts: LV62UNLA0050010856751

 • KROS ir specializēts tirdzniecības uzņēmums ar 28 gadu pieredzi šādās nozarēs:

  Ūdensapgāde - visu veidu sūkņi, spiedkatli, filtri, fasondaļas, dārza preces
  Apkure - apkures sistēmu sūkņi, gāzes, dīzeļa, elektriskie un cietā kurināmā katli, silto grīdu apkure komponentes, saules kolektori, elektriskie boileri, kombinētie boileri, elektriskie caurplūdes ūdenssildītāji, ātrsildītāji, apkures automātika
  Rūpnieciskā armatūra - aizbīdņi, vārsti, pretvārsti, drošības vārsti, fasondaļas
  Elektrotehnika un elektroinstalācijas - elektrodzinēji, apgaismes tehnika, kabeļi, teni, manometri, termometri.
  Serviss - sūkņiem, elektomotoriem, ierīcēm

  SIA KROS birojs, noliktava, mazumtidzniecības veikals, kā arī serviss atrodas Cesvaines ielā 17, Rīgā, darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai 9.00-18.00.

  Pie mums jūs varēsiet saņemt arī speciālistu konsultācijas.